درباره ما

ماندگاری نام ايران همیشه مرهون استواری دانش و همت بلند فرزندان برومندش بوده است. سرزمینی که در دامن خود انسانهایی بزرگ با سینه هایی به سترگی خلیج همیشه فارس و فرزانگانی اندیشمند را در خود پرورانده است. فرزانگانی که آوازه علم و دانش و ادب و تقوا و سرآمدی‌شان از مرزهای ایران اسلامی نیز فراتر رفته و نام بلند و پر افتخارشان در دنیا پرآوازه شده است.

شرکت سامان صنعت مبتکر به عنوان کوچک ترین عضو فعال در عرصه خدمت رسانی به این مرز و  بوم و به عنوان یکی از بزرگترین مشاورین صنعتی در کشور افتخار دارد بدینوسیله به اطلاع هموطنان عزیز برساند که پس از انجام بررسی های گسترده در زمینه های مختلف صنعت از جمله گرایش های بازار، نیاز متقاضیان، عدم وجود مراجع منبع یابی مناسب و جامع و پاره ای عوامل دیگر بر آن شد تا با راه اندازی وب سایت سامانه ملی معیار بتواند آوردگاه مناسبی برای تمامی صنعتکاران و علاقه مندان به فعالیت در عرصه صنعت فراهم آورد.

تجربۀ 18 سالۀ شرکت سامان صنعت مبتکر در عرصۀ صنعت و انجام موفقیت آمیز بیش از 75 پروژۀ صنعتی در سطح کشور، این شرکت را بر آن داشت تا با مدد جستن از کادر مجرب علمی، صنعتی و تخصصی خود وب سایت موجود را برای خرید و فروش انواع خطوط تولید داخلی و خارجی، کارخانجات فعال و غیرفعال، تجهیزات صنعتی و قطعات یدکی کارخانجات راه اندازی نماید. 

امید آنکه همیشه افکار بلندتان مستدام و وجود نازنینتان پایدار و پشتوانه گامهایتان ذکر دعای مردم نجیب اين ديار باد.

عضو رسمی کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی 

09122510000
02165751000